Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Czyszczenie kamienic Sosnowiec / Śląsk

Czyszczenie kamienic Sosnowiec / Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie kamienic. Posiadamy zespół profesjonalnych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz kamienic, jak również klatek schodowych i innych terenów osiedlowych (w tym terenów zielonych). Sprzątanie kamienic oferujemy w dogodnych dla Państwa terminach – po indywidualnym uzgodnieniu.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: biur, obiektów handlowych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak tez dla firm.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Pełna elastyczność – możliwość sprzątania o każdej godzinie

Sprzątamy kamienice od zewnątrz i od wewnątrz:
klatki schodowe, ściany, okna poręcze, schody i wiele innych

 

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług jeśli chodzi o sprzątanie bloków. Oto kilka przykładowych prac, których się podejmujemy:

  • Podejmujemy się utrzymywania czystości klatek schodowych w kamienicach
  • Myjemy drzwi wejściowe w kamienicach
  • Myjemy podłogi
  • Kompleksowo czyścimy windy
  • nabłyszczamy i wycieramy lampy
  • Dbamy o czystość schodów
  • Utrzymujemy czystość i schludność w garażach
  • Odkurzamy wszystkie powierzchnie
  • Czyścimy piwnice
  • Dbamy o ogólną czystość kamienic na zewnątrz

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych działań – zajmujemy się również kompleksowym i sprawnym odśnieżaniem dachów kamienic oraz profesjonalnym czyszczeniem okien – bez ingerencji w prywatność mieszkańców.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania bloków mieszkalnych, kamienic i domów dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie na osiedlach było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości na zewnątrz, jak również wewnątrz budynków.