Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Organizacja przeprowadzek

Organizacja przeprowadzek

Zajmujemy się organizacją przeprowadzek na terenie województwa śląskiego. Nie tylko przewozimy dobytek z jednego miejsca na drugie, ale planujemy, przygotowujemy i realizujemy działania związane z przeprowadzką od samego początku, aż po szczęśliwy finał. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy sprawnie dokonują analizy sytuacji, sugerując najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Po wstępnej segregacji przedmiotów przeznaczonych do przewiezienia, należy je odpowiednio zapakować, zabezpieczyć i oznaczyć. Etapem, na który szczególnie należy zwrócić uwagę, jest też kolejność pakowania. Nasza firma oferuje głównie przeprowadzki w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej ale chętnie zajmujemy się przeprowadzkami Klientów z pozostałych miejscowości z terenu województwa śląskiego. Posiadamy doświadczenie w przewożeniu gabarytów i produktów trudnych do zapakowania – pamiętamy o odpowiednim mocowaniu i unieruchomieniu gabarytów, które podczas transportu mogłyby narobić poważnych szkód, gdyby wcześniej ich nie zabezpieczono.

Organizacja przeprowadzek w województwie śląskim

W zależności od liczby przewożonych przedmiotów, a także charakteru transportowanego dobytku, do Państwa dyspozycji oddajemy odpowiednio liczną ekipę. Organizując przeprowadzi w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu mieliśmy okazję przewozić przedmioty typowe, meble, sprzęty gospodarstwa domowego, książki, naczynia oraz odzież, ale także przedmioty rzadkie i wymagające odpowiedniego podejścia. Organizując przeprowadzki, nie unikamy bowiem transportu dzieł sztuki, instrumentów muzycznych, cennych kolekcji, czy nietypowych mebli o oryginalnym kształcie i znacznych gabarytach. Do zlecanych nam zadań podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, mając świadomość, że powierzacie nam Państwo cenne przedmioty, będące nierzadko całym dobytkiem Waszego życia oraz owocem ciężkiej, wieloletniej pracy.

Jak zatem widać, organizacja przeprowadzek to zajęcie wymagające konkretnych umiejętności oraz niemałego doświadczenia i wyobraźni. To także wielka odpowiedzialność.

Jak zorganizować przeprowadzkę?

Duża część naszych Klientów stanowią osoby, którym organizowaliśmy przeprowadzki na terenie Sosnowca i Dąbrowy Górniczej – część zleceń obejmowała przeniesienie rzeczy do innej części miasta, ale posiadamy także doświadczenie w organizacji przeprowadzek na terenie województwa śląskiego, dotyczących transportu przedmiotu do innych miast. Odległość nie stanowi dla nas problemu, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, przygotowując plan i wprowadzając organizację tego wydarzenia. Potrafimy oszacować czas potrzebny na wynoszenie rzeczy ze starej lokalizacji i wnoszenie jej pod nowy adres. Wiemy, jak liczna ekipa przeprowadzkowa będzie potrzebna, chętnie proponujemy także naszym klientom dodatkową pomoc i wskazówki przy pakowaniu rzeczy, która potrafi znacząco skrócić czas przeprowadzki.

Vany raftak