Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Organizacja przeprowadzek

Organizacja przeprowadzek

Zajmujemy się organizacją przeprowadzek. Nie tylko przewozimy dobytek z jednego miejsca na drugie, ale planujemy, przygotowujemy i realizujemy działania związane z przeprowadzką od samego początku, aż po szczęśliwy finał. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy sprawnie dokonują analizy sytuacji, sugerując najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Po wstępnej segregacji przedmiotów przeznaczonych do przewiezienia, należy je odpowiednio zapakować, zabezpieczyć i oznaczyć. Etapem, na który szczególnie należy zwrócić uwagę, jest też kolejność pakowania. Nie można również zapominać o odpowiednim mocowaniu i unieruchomieniu gabarytów, które podczas transportu mogłyby narobić poważnych szkód, gdyby wcześniej ich nie zabezpieczono.

W zależności od liczby przewożonych przedmiotów, a także charakteru transportowanego dobytku, do Państwa dyspozycji oddajemy odpowiednio liczną ekipę. Przewozimy przedmioty typowe, meble, sprzęty gospodarstwa domowego, książki, naczynia oraz odzież, ale też przedmioty rzadkie i wymagające odpowiedniego podejścia. Organizując przeprowadzki, nie unikamy bowiem transportu dzieł sztuki, instrumentów muzycznych, cennych kolekcji, czy nietypowych mebli o oryginalnym kształcie i znacznych gabarytach. Do zlecanych nam zadań podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, mając świadomość, że powierzacie nam Państwo cenne przedmioty, będące nierzadko całym dobytkiem Waszego życia oraz owocem ciężkiej, wieloletniej pracy.

Jak zatem widać, organizacja przeprowadzek to zajęcie wymagające konkretnych umiejętności oraz niemałego doświadczenia i wyobraźni. To także wielka odpowiedzialność.

Vany raftak