Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie wykładzin i dywanów Sosnowiec / Śląsk

Sprzątanie wykładzin i dywanów Sosnowiec / Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie wykładzin i dywanów. Posiadamy zespół profesjonalnych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do kompleksowego czyszczenia mieszkań. Nasze usługi oferujemy w mieście Sosnowiec, jak również w jego okolicach.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu, obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. 

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Możliwość sprzątania wykładzin i dywanów o każdej porze
Oferujemy najnowocześniejsze środki piorące i czyszczące

 

Sprzątanie wykładzin i dywanów wykonujemy w:

  • Domach
  • Mieszkaniach
  • Blokach
  • Kamienicach
  • Biurach
  • Sklepach
  • Przychodniach i gabinetach lekarskich
  • Instytucjach publicznych
  • i innych pomieszczeniach

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych działań – zajmujemy się również kompleksowymi pracami poremontowymi, usługami specjalistycznymi oraz profesjonalnym czyszczeniem okien – bez ingerencji w prywatność mieszkańców.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania wykładzin, chodników i dywanów dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy termin do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie dywanów było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości w Państwa mieszkaniach.