Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie hal i magazynów Sosnowiec / Śląsk

Sprzątanie hal i magazynów Sosnowiec / Śląsk

Raftak oferuje Państwu kompleksowe sprzątanie hal i magazynów na terenie miasta Sosnowiec, jak również w jego okolicach. Nasi wykwalifikowani pracownicy dostosowują się do Państwa potrzeb oferując czyszczenie w formie stałej z dowolną częstotliwością: tygodniowo, co dwa tygodnie, miesięcznie, lub według harmonogramu, który jest dla Państwa odpowiedni.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: hal, obiektów handlowych, magazynów, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak tez dla firm.

 

Sprzątamy hale i magazyny:
jednorazowo, codziennie, co tydzień/dwa tygodnie, co miesiąc

Wykwalifikowany zespół pracowników
Doświadczenie w utrzymywaniu czystości

SPRZĄTANIE O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY
Twój komfort jest dla nas priorytetem

 

Sprzątanie hal i magazynów to kompleksowa usługa wymagająca odpowiedniego sprzętu, jak również dobrze wyszkolonej ekipy specjalistów. Firma Gotowi Na Wszystko oferuje Państwu w pełni profesjonalne czyszczenie podłóg, ścian oraz sufitów, ale również maszyn i innego sprzętu, który się tam znajduje. Usuwamy brud, wszelkie zalegające osady i dezynfekujemy całą czyszczoną powierzchnię tak, aby była w pełni czysta i pozbawiona pleśni, bakterii i innych szkodliwych substancji.

Każdą wycenę czyszczenia hal i magazynów przeprowadzamy indywidualnie dla każdego Klienta – po zobaczeniu danego miejsca na żywo i przydzieleniu odpowiedniej liczby pracowników do danego projektu.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania obiektów użyteczności publicznej, obiektów biurowych, handlowych, magazynów, itp, dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom gwarantujemy minimalny przestój pracy oraz najwyższą jakość wykonania usługi. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników dysponuje najnowocześniejszym sprzętem czyszczącym i szerokim wachlarzem środków piorących, nabłyszczających i antystatycznych, dzięki którym każde czyszczone pomieszczenie nabierze blasku i stanie się w pełni higieniczne oraz bezpieczne dla Państwa zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wszystkie preparaty dobieramy indywidualni po konsultacji z Państwem. Te samą zasadę stosujemy do skompletowania odpowiedniego zespołu specjalistów. Dzięki temu każde sprzątanie stałe jest odpowiednio zoptymalizowane pod kątem kosztów i czasu pracy. Gwarantuje to terminowe ukończenie sprzątania i satysfakcję z Państwa strony.