Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie mieszkań prywatnych Sosnowiec / Śląsk

Sprzątanie mieszkań prywatnych Sosnowiec / Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie mieszkań prywatnych. Posiadamy zespół profesjonalnych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do kompleksowego czyszczenia mieszkań.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu, obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Sprzątanie mieszkań oferujemy w formie jednorazowej i regularnie – tygodniowo, co dwa tygodnie, miesięcznie, lub w innym przedziale czasowym – w zależności od potrzeb Klientów.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Możliwość sprzątania mieszkań o każdej godzinie

Pełna kompleksowość:
Sprzątamy wszystkie pomieszczenia w mieszkaniach i domach

 

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług jeśli chodzi o sprzątanie bloków. Oto kilka przykładowych prac w ramach sprzątania mieszkań:

  • Sprzątamy pokoje gościnne
  • Myjemy drzwi wejściowe
  • Myjemy podłogi
  • Kompleksowo czyścimy sypialnie
  • nabłyszczamy i wycieramy lampy i lustra
  • Dbamy o czystość elementów dekoracyjnych
  • Utrzymujemy czystość i schludność w kuchniach
  • Czyścimy piwnice
  • I wiele innych

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych działań – zajmujemy się również kompleksowym i sprawnym odśnieżaniem dachów oraz profesjonalnym czyszczeniem okien – bez ingerencji w prywatność mieszkańców.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania mieszkań prywatnych, kamienic i domów dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie na osiedlach było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości w Państwa mieszkaniach.