Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Usługi ogrodowe

Usługi ogrodowe

Świadczymy szeroki wachlarz usług ogrodowych. Zajmujemy się obszernie pojętą pielęgnacją terenów zielonych. Mogą więc zlecić nam Państwo opiekę nad przydomowym ogródkiem, ale też zielenią otaczającą osiedle mieszkaniowe, czy obiekt użyteczności publicznej. Nasi ogrodnicy zajmują się kompleksowym utrzymaniem trawników, co znajduje swój wyraz w fachowym doborze konkretnych, zalecanych mieszanek traw, nawożeniu, nawadnianiu i koszeniu. Zajmujemy się także wycinką drzew i krzewów, nowymi nasadzeniami zieleni wysokiej, organizacją i wytyczaniem klombów kwiatowych oraz przycinaniem żywopłotów.

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług przesądza kilka czynników. Przede wszystkim wiedza, umiejętności oraz wykształcenie naszych specjalistów. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi ogrodnikami oraz architektami zieleni i krajobrazu. Warto również dodać, że nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż pracujemy w oparciu o nowoczesne narzędzia, sięgamy także po innowacyjne metody, skuteczne preparaty i efektowne oraz wytrzymałe gatunki roślin.

Z równą łatwością świadczymy usługi ogrodnicze dla osób prywatnych, chcących zrobić porządek z zielenią otaczającą ich domy, jak i dla partnerów instytucjonalnych – czy to dla organów administracji publicznej, czy przedstawicieli biznesu. Współpracujemy z wielkimi firmami oraz władzami miast i gmin. Utrzymujemy zieleń w otoczeniu centrów handlowych, kompleksów biurowych, ale też w miejskich parkach, na skwerach i promenadach. Nasi ogrodnicy dbają też o zieleńce otaczające szpitale, kościoły, szkoły oraz wyższe uczelnie.

Mamy świadomość, że od poziomu usług ogrodowych zależy jakość naszej wspólnej przestrzeni. Zadbane parki, skwery, zieleńce i kwietniki w przemożny sposób wpływają na komfort życia w dużych skupiskach ludzi. Jeśli chodzi zaś o przydomowe ogródki – cóż, kto z nas nie chciałby być właścicielem najpiękniejszego ogrodu w okolicy? Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług zapraszamy do kontaktu- nasze usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego.

usługi ogrodowe