Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Stałe sprzątanie obiektów Sosnowiec / Śląsk

Stałe sprzątanie obiektów Sosnowiec / Śląsk

Raftak oferuje Państwu kompleksowe usługi sprzątania różnorodnych obiektów takich jak biura, magazyny, obiekty handlowe i wiele innych. Nasi wykwalifikowani pracownicy dostosowują się do Państwa potrzeb oferując czyszczenie w formie stałej z dowolną częstotliwością: tygodniowo, co dwa tygodnie, miesięcznie, lub według harmonogramu, który jest dla Państwa odpowiedni.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: biur, obiektów handlowych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak tez dla firm.

 

Sprzątanie obiektów w formie stałej:
codziennie, co tydzień/dwa tygodnie, co miesiąc

 

Wykwalifikowany zespół pracowników
Kompleksowe sprzątanie obiektów użytkowych

 

SPRZĄTANIE O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY
Twój komfort jest dla nas priorytetem

 

Stałe sprzątanie obiektów obejmuje, między innymi:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • Sprzątanie instytucji publicznych
  • Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych
  • Sprzątanie powierzchni handlowych
  • Sprzątanie szpitali oraz przychodni medycznych
  • Sprzątanie hal i magazynów
  • Sprzątanie mieszkań
  • Sprzątanie domów prywatnych
  • i wiele innych obiektów

W zakres czyszczenia obiektów użytkowych wchodzi: kompleksowe mycie podłóg, odkurzanie mebli, szafek, monitorów, telefonów  innych sprzętów, czyszczenie poręczy, opróżnianie koszy na śmieci, polerowanie luster i innych elementów szklanych, mycie i polerowani szyb okiennych i wiele innych.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania obiektów biurowych, handlowych, magazynów, itp, dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom gwarantujemy minimalny przestój pracy oraz najwyższą jakość wykonania usługi. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników dysponuje najnowocześniejszym sprzętem czyszczącym i szerokim wachlarzem środków piorących, nabłyszczających i antystatycznych, dzięki którym każde czyszczone pomieszczenie nabierze blasku i stanie się w pełni higieniczne oraz bezpieczne dla Państwa zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wszystkie preparaty dobieramy indywidualni po konsultacji z Państwem. Te samą zasadę stosujemy do skompletowania odpowiedniego zespołu specjalistów. Dzięki temu każde sprzątanie stałe jest odpowiednio zoptymalizowane pod kątem kosztów i czasu pracy. Gwarantuje to terminowe ukończenie sprzątania i satysfakcję z Państwa strony.