Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Stałe sprzątanie obiektów Sosnowiec / Śląsk

Stałe sprzątanie obiektów Sosnowiec / Śląsk

Oferujemy Państwu stałe sprzątanie obiektów różnego typu. Utrzymujemy w czystości biura, magazyny, obiekty usługowe, handlowe i gmachy użyteczności publicznej. Czystość i porządek to z jednej strony wymóg natury higienicznej i zdrowotnej, z drugiej natomiast element kształtowania wizerunku firmy. Czyste, lśniące i pachnące przestrzenie są bowiem idealną wizytówką prowadzonych w nich działalności. W zależności od Państwa wymagań i potrzeb, oferujemy sprzątnie z dowolną częstotliwością. Mogą więc zamówić Państwo sprzątanie obiektów raz na tydzień, dwa tygodnie, miesiąc, albo też zgodnie z innym, wygodnym dla Was harmonogramem.

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług przesądza doświadczenie oraz kwalifikacje naszych ekip. Warto jednak podkreślić, że równie ważne jest wsparcie w postaci najnowocześniejszego sprzętu oraz dostęp do bezpiecznych i skutecznych środków czyszczących. Korzystamy z profesjonalnych preparatów, dzięki którym utrzymujemy w czystości dywany, parkiety, glazurę i terakotę, ale też szkło, powierzchnie z drewna, betonu i kamienia. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do konserwacji dużych powierzchni, dbamy bowiem również o detal. Mogą więc zlecić nam Państwo prace wymagające wysokiej precyzji, jak odkurzanie eksponatów oraz bibelotów, mycie szafek, sprzętów elektronicznych, polerowanie poręczy oraz luster.

Warto podkreślić, że jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, doskonale bowiem rozumiemy, że niektóre przestrzenie mogą być konserwowane i czyszczone jedynie nocą, w przerwie produkcyjnej, czy godzinach zamknięcia sklepu

 

Stałe sprzątanie obiektów obejmuje, między innymi:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • Sprzątanie instytucji publicznych
  • Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych
  • Sprzątanie powierzchni handlowych
  • Sprzątanie szpitali oraz przychodni medycznych
  • Sprzątanie hal i magazynów
  • Sprzątanie mieszkań
  • Sprzątanie domów prywatnych
  • i wiele innych obiektów

W zakres czyszczenia obiektów użytkowych wchodzi: kompleksowe mycie podłóg, odkurzanie mebli, szafek, monitorów, telefonów  innych sprzętów, czyszczenie poręczy, opróżnianie koszy na śmieci, polerowanie luster i innych elementów szklanych, mycie i polerowani szyb okiennych i wiele innych.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania obiektów biurowych, handlowych, magazynów, itp, dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom gwarantujemy minimalny przestój pracy oraz najwyższą jakość wykonania usługi. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników dysponuje najnowocześniejszym sprzętem czyszczącym i szerokim wachlarzem środków piorących, nabłyszczających i antystatycznych, dzięki którym każde czyszczone pomieszczenie nabierze blasku i stanie się w pełni higieniczne oraz bezpieczne dla Państwa zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wszystkie preparaty dobieramy indywidualni po konsultacji z Państwem. Te samą zasadę stosujemy do skompletowania odpowiedniego zespołu specjalistów. Dzięki temu każde sprzątanie stałe jest odpowiednio zoptymalizowane pod kątem kosztów i czasu pracy. Gwarantuje to terminowe ukończenie sprzątania i satysfakcję z Państwa strony.