Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie szpitali i przychodni medycznych Śląsk

Sprzątanie szpitali i przychodni medycznych Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie szpitali i przychodni medycznych. Posiadamy zespół wyszkolonych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz budynków, korytarzach, pomieszczeniach socjalnych, gabinetach i innych pomieszczeniach.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: szpitali i innych obiektów medycznych, biur, obiektów handlowych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też dla firm.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Satysfakcja gwarantowana

Pełna kompleksowość:
Sprzątamy szpitale i przychodnie od zewnątrz i wewnątrz,
hole, pomieszczenia socjalne, gabinety, sale operacyjne

 

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług jeśli chodzi o sprzątanie szpitali i przychodni medycznych. Oto kilka przykładowych prac, których się podejmujemy:

 • Podejmujemy się utrzymywania pomieszczeń socjalnych w czystości
 • Oczyszczamy ściany z nalotów i innych zanieczyszczeń
 • Myjemy drzwi wejściowe i drzwi od pomieszczeń
 • Myjemy i dezynfekujemy podłogi
 • Kompleksowo czyścimy windy
 • nabłyszczamy i wycieramy lampy
 • Utrzymujemy czystość i schludność w garażach
 • Odkurzamy wszystkie powierzchnie
 • Czyścimy piwnice
 • Podejmujemy się profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych na terenie szpitali
 • Odkurzamy chodniki
 • Dbamy o ogólną czystość szpitali i  przychodni medycznych

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych działań – zajmujemy się również kompleksowym i sprawnym odśnieżaniem dachów, chodników i parkingów oraz wszystkich dróg wewnętrznych. Ponieważ bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, posypujemy również drogi i chodniki piaskiem oraz solą.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania szpitali i przychodni medycznych, dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie na osiedlach było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości na zewnątrz, jak również wewnątrz budynków.