Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Pielęgnacja terenów zielonych Sosnowiec / Śląsk

Pielęgnacja terenów zielonych Sosnowiec / Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalną i kompleksową pielęgnację terenów zielonych – na osiedlach, wokół kamienic, jak również parków i skwerów. Posiadamy zespół wyszkolonych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do pracy na zewnątrz. Utrzymujemy niezbędny porządek i dbamy o estetykę oraz profesjonalizm wykonanych prac. Pielęgnacja terenów zielonych, która przeprowadzamy dostępna jest w dowolnej porze roku i w indywidualnie dopasowanym terminie.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: biur, obiektów handlowych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak tez dla firm.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Pielęgnacja całoroczna – wiosna, lato, jesień, zima

Sprzątamy wszystkie tereny zielone:
na terenie osiedli, wokół kamienic, parki miejskie, skwery

 

Aby sprosta oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług jeśli chodzi o sprzątanie osiedli. Oto kilka przykładowych prac, których się podejmujemy:

 • Utrzymujemy czystość parków, skwerów, ogródków wokół bloków i kamienic
 • Oczyszczamy tereny zielone z liści, śmieci i innych zanieczyszczeń
 • Prowadzimy nasadzanie nowych roślin w parkach, skwerach i innych terenach zielonych
 • Zamiatamy place i skwery
 • Zamiatamy alejki parkowe
 • Zamiatamy skwery
 • Usuwamy chwasty z chodników
 • Usuwamy chwasty z alejek parkowych
 • Utrzymujemy w czystości osiedlowe parkingi
 • Podejmujemy się profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych
 • Odkurzamy chodniki i ścieżki rowerowe
 • Dbamy o ogólną czystość terenów zewnętrznych

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych działań – zajmujemy się również kompleksowym i sprawnym odśnieżaniem dachów, chodników i parkingów oraz wszystkich dróg wewnętrznych. Ponieważ bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, posypujemy również drogi i chodniki piaskiem oraz solą.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania osiedli, klatek schodowych, chodników, terenów zielonych itp, dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie terenów zielonych było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości terenów zielonych przez cały rok.