Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Usługi sprzątania Sosnowiec / Śląsk

Usługi sprzątania Sosnowiec / Śląsk

Firma Raftak myśląc zaspokojeniu Państwa potrzeb rozszerzył swoją działalność o transport, przeprowadzki, spedycja jako dział Raftak TRANS przy zachowaniu już istniejących usług sprzątania czy usług związanych z pielęgnacja Państwa ogrodów. Serdecznie zaparzamy.

Dział firmy Raftak Clean zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na terenie Śląska. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych socjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: biur, obiektów handlowych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak tez dla firm.

Pełna elastyczność – możliwość sprzątania o każdej godzinie
Sprzątamy na terenie Sosnowca i całego Śląska

Pielęgnacja całoroczna – od wiosny do zimy: wszystkich pomieszczeń i terenów zewnętrznych

OFERUJEMY SPRZĄTANIE JEDNORAZOWE I REGULARNE

 

 

 

Podejmujemy się również:

Prac interwencyjnych
Prac poremontowych i pobudowlanych
Obsługi imprez plenerowych

 

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, jak również indywidualne podejście do każdego Klienta. Posiadamy najnowocześniejsze środki czyszczące oraz profesjonalne zaplecze techniczne, które pozwala nam na utrzymywanie czystości nawet na dużych terenach i w miejscach trudnodostępnych.

Zapewniamy szybką oraz skuteczną obsługę – w zależności od Państwa potrzeb uzgadniamy ceny indywidualnie i dojeżdżamy na miejsce o określonej godzinie. Sprzątanie i czyszczenie obiektów oraz terenów zewnętrznych oferujemy w formie stałej – codziennie, co tydzień/dwa tygodnie, co miesiąc, jak również jednorazowo od A do Z.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.