Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie szkół i przedszkoli Sosnowiec / Śląsk

Sprzątanie szkół i przedszkoli Sosnowiec / Śląsk

Raftak oferują Państwu kompleksowe sprzątanie szkół, jak również przedszkoli , liceów, szkół wyższych, uniwersytetów. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników dostosowujących się do Państwa potrzeb pod kątem czyszczenia w formie jednorazowej i stałej z dowolną częstotliwością: tygodniowo, co dwa tygodnie, miesięcznie, lub według harmonogramu, który jest dla Państwa odpowiedni. Utrzymujemy w czystości zarówno tereny zewnętrzne, jak też klasy i wszystkie pomieszczenia wewnątrz budynku szkoły. Naszym głównym terenem działania jest Śląsk.

Nasza firma zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania dla szkół na Śląsku (miasta takie jak: Sosnowiec, Katowice, Chorzów, Zabrze, Będzin, Ruda Śląska i inne w tym regionie). Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości we wszystkich placówkach edukacyjnych: począwszy od przedszkoli, poprzez szkoły podstawowe, licea, szkoły zawodowe, uniwersytety, politechniki i wiele innych. Dbamy o czystość sal wykładowych, klas, sal gimnastycznych, pokoju nauczycielskiego, dziekanatu, pomieszczeń socjalnych, jak również wszystkich terenów zielonych wokół szkół, wraz z boiskami, skwerami, itp.

 

Sprzątamy szkoły, przedszkola i uczelnie:
codziennie, co tydzień/dwa tygodnie, co miesiąc

Wykwalifikowany zespół pracowników
Doświadczenie w utrzymywaniu czystości

SPRZĄTANIE SZKÓŁ O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY
Komfort kadry pracowniczej i uczniów jest dla nas priorytetem

 

Sprzątamy wszystkie placówki edukacyjne:

  • Przedszkola
  • Szkoły podstawowe
  • Licea ogólnokształcące
  • Technika
  • Szkoły zawodowe
  • Szkoły wyższe
  • Uniwersytety
  • Politechniki
  • i wiele innych

W zakres czyszczenia szkół wchodzi: czyszczenie klas i sal lekcyjnych, sprzątanie pokojów nauczycielskich, czyszczenie sal gimnastycznych, sprzątanie korytarzy, sprzątanie toalet, kompleksowe mycie podłóg, odkurzanie mebli, szafek, monitorów, telefonów i innych sprzętów, czyszczenie poręczy, opróżnianie koszy na śmieci, polerowanie luster i innych elementów szklanych, mycie i polerowani szyb okiennych, czyszczenie terenów zielonych, sprzątanie i pielęgnacja boisk szkolnych i wiele innych.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania przedszkoli, szkół, uniwersytetów itp. dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom gwarantujemy minimalny przestój pracy oraz najwyższą jakość wykonania usługi. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników dysponuje najnowocześniejszym sprzętem czyszczącym i szerokim wachlarzem środków piorących, nabłyszczających i antystatycznych, dzięki którym każde czyszczone pomieszczenie nabierze blasku i stanie się w pełni higieniczne oraz bezpieczne dla Państwa zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wszystkie preparaty dobieramy indywidualni po konsultacji z Państwem. Te samą zasadę stosujemy do skompletowania odpowiedniego zespołu specjalistów. Dzięki temu każde sprzątanie stałe jest odpowiednio zoptymalizowane pod kątem kosztów i czasu pracy. Gwarantuje to terminowe ukończenie sprzątania i satysfakcję z Państwa strony.