Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych Sosnowiec / Śląsk

Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych Sosnowiec / Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych. Posiadamy zespół profesjonalnych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do kompleksowego czyszczenia pokoi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, hostelach i innych obiektach rekreacyjnych.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: we wszystkich pomieszczeniach hotelowych i w pensjonatach, obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych oferujemy w formie jednorazowej i regularnie – tygodniowo, co dwa tygodnie, miesięcznie, lub w innym przedziale czasowym – w zależności od potrzeb Klientów.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Możliwość indywidualnego ustalenia terminu usługi

Pełna kompleksowość:
Sprzątamy wszystkie pomieszczenia w hotelach, pensjonatach i obiektach rekreacyjnych

 

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług jeśli chodzi o sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych. Oto kilka przykładowych prac, które oferujemy:

  • Sprzątamy pokoje hotelowe
  • Myjemy drzwi wejściowe
  • Myjemy podłogi
  • Kompleksowo czyścimy sypialnie
  • nabłyszczamy i wycieramy lampy i lustra
  • Dbamy o czystość elementów dekoracyjnych
  • Utrzymujemy czystość i schludność w kuchniach
  • Czyścimy hole i inne pomieszczenia w pensjonatach, hostelach i apartamentach
  • Czyścimy pomieszczenia służbowe
  • I wiele innych

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych działań – zajmujemy się również kompleksowym i sprawnym odśnieżaniem dachów, obsługą imprez plenetowych oraz profesjonalnym czyszczeniem okien – bez ingerencji w prywatność mieszkańców.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania hoteli, hosteli, pensjonatów, apartamentów i obiektów rekreacyjnych dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet i termin wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie hoteli było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości w każdym pomieszczeniu.