Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Usługi transportowe

Usługi transportowe

Świadczymy usługi transportowe na terenie województwa śląskiego. Dysponujemy flotą funkcjonalnych, ładownych aut, z powodzeniem nadających się przewożenia różnego typu towarów, ale też ludzi – świadcząc profesjonalne usługi przewozu osób na terenie Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Nasze usługi wykorzystywane są także do transportu pracowników na terenie województwa śląskiego, by ułatwić czas podróży do pracy i zapewnić załodze bezpośrednie połączenie komunikacyjne. O konkurencyjności naszej oferty przesądza nie tylko doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne – niezawodne samochody sprawdzonych i uznanych marek, ale też świetnie przeszkolona i doświadczona kadra. Nasi kierowcy działają szybo i sprawnie, na pierwszym miejscu stawiając jednak szeroko pojęte bezpieczeństwo, dbając o pasażerów oraz powierzony nam dobytek. Doskonale rozumiemy, że czynnikiem przesądzającym o sukcesie w biznesie jest terminowość. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że zlecone nam zadanie zostaną wykonane na czas. Usługi transportowe świadczymy w oparciu o samochody marki Fiat Tipo, Audi A4 oraz VW Passat.

Transport towarów

Na terenie województwa śląskiego zapewniamy transport towarów. Wozimy meble oraz inne gabaryty, ale też przedmioty wrażliwe i podatne na zniszczenia. Nasi pracownicy dbają o to, by powierzony im dobytek został prawidłowo załadowany, odpowiednio zabezpieczony, przewieziony, rozładowany i dostarczony do rąk odbiorcy. Prócz przewozu towarów, zajmujemy się także organizacją przeprowadzek. Usługi transportowe na terenie województwa śląskiego wykonujemy szybko i sprawnie, w czym pomocne jest doświadczenie, zaangażowane podejście i kwalifikacje naszych pracowników, ale też profesjonalna flota aut doskonale przystosowanych do transportu. Przewozimy także ładunki nietypowe, jeśli więc poszukują Państwo specjalistów zajmujących się transportem towarów, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Przewóz osób – transport pracowników w województwie śląskim,

Zajmujmy się również przewozem osób w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu oraz zapewniamy transport pracowników na terenie całego województwa śląskiego. Świadczymy usługi krajowe, ale służymy pomocą również w ramach przewozów międzynarodowych. Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcia w zakresie usług transportowych skierowanych do transportu osób, nasi pracownicy i flota pozostają do Waszej dyspozycji. Wozimy pracowników branży budowlanej oraz ekipy remontowe, pracowników dla branży rolniczej, ale też osoby pracujące za granicą. Nasze busy to komfortowe auta, zapewniające nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Warto dodać, że oferujemy atrakcyjne warunki cenowe. Proponowana przez nas stawka za kilometr to 0,92 złotego. Startujemy z Sosnowca, ale na wyraźne zamówienie jesteśmy gotowi podstawić auta w wyznaczone przez Państwa miejsce. Jeśli potrzeba wsparcia w zakresie przewozu osób, w tym transportu pracowników, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

samochód