Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Usługi transportowe

Usługi transportowe

Świadczymy usługi transportowe. Dysponujemy flotą funkcjonalnych, ładownych aut, z powodzeniem nadających się przewożenia różnego typu towarów, ale też ludzi. O konkurencyjności naszej oferty przesądza nie tylko doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne – samochody sprawdzonych i uznanych marek, ale też świetnie przeszkolona i doświadczona kadra. Nasi kierowcy działają szybo i sprawnie, na pierwszym miejscu stawiając jednak szeroko pojęte bezpieczeństwo, dbając o pasażerów oraz powierzony nam dobytek. Doskonale rozumiemy, że czynnikiem przesądzającym o sukcesie w biznesie jest terminowość. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że zlecone nam zadanie zostaną wykonane na czas. Usługi transportowe świadczymy w oparciu o samochody marki Fiat Tipo, Audi A4 oraz VW Passat.

Transport towarów

Zapewniamy transport towarów. Wozimy meble oraz inne gabaryty, ale też przedmioty wrażliwe i podatne na zniszczenia. Nasi pracownicy dbają o to, by powierzony im dobytek został prawidłowo załadowany, odpowiednio zabezpieczony, przewieziony, rozładowany i dostarczony do rąk odbiorcy. Prócz przewozu towarów, zajmujemy się także organizacją przeprowadzek. Działamy szybko i sprawnie, w czym pomocne jest doświadczenie i kwalifikacje naszych pracowników, ale też profesjonalna flota aut doskonale przystosowanych do transportu. Przewozimy także ładunki nietypowe, jeśli więc poszukują Państwo specjalistów zajmujących się transportem towarów, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Przewóz osób – transport pracowników

Zajmujmy się również przewozem osób, zapewniając transport pracowników. Świadczymy usługi krajowe, ale służymy pomocą również w ramach przewozów międzynarodowych. Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcia w zakresie transportu osób, nasza flota pozostaje do Waszej dyspozycji. Wozimy pracowników branży budowlanej oraz ekipy remontowe, pracowników dla branży rolniczej, ale też osoby pracujące za granicą. Nasze busy to komfortowe auta, zapewniające nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Warto dodać, że oferujemy atrakcyjne warunki cenowe. Proponowana przez nas stawka za kilometr to 0,92 złotego. Startujemy z Sosnowca, ale na wyraźne zamówienie jesteśmy gotowi podstawić auta w wyznaczone przez Państwa miejsce. Jeśli potrzeba wsparcia w zakresie przewozu osób, w tym transportu pracowników, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

samochód