Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Mycie okien i elewacji szklanych Sosnowiec / Śląsk

Mycie okien i elewacji szklanych Sosnowiec / Śląsk

Raftak zapewniają profesjonalną pomoc przy czyszczeniu okien, witryn oraz szklanych elewacji. Nasi wyszkoleni i doświadczeni fachowcy od mycia techniką alpinistyczną posiadają niezbędny sprzęt przystosowany do usuwania zanieczyszczeń ze szklanych powierzchni – niezależnie od konstrukcji i wysokości danego budynku. Mycie okien i elewacji szklanych wykonujemy indywidualnie – po umówieniu się z Klientem.

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości: biur, obiektów handlowych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, jak również terenów zielonych, dywanów, okien i szklanych elewacji. Usługi sprzątania oferujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak tez dla firm.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

W pełni wykwalifikowana kadra fachowców

Pełna kompleksowość:
Myjemy okna w biurach, sklepach, bankach

Czyszczenie szyb i szklanych powierzchni
metodami tradycyjnymi i alpinistycznymi

 

Podejmujemy się realizacji małych, średnich i dużych projektów – stopień trudności nie ma dla nas żadnego znaczenia. Czyścimy zarówno pojedyncze okna, jak i duże przeszklone powierzchnie w centrach handlowych, galeriach i wielu innych budynkach użyteczności publicznej.

Działamy przy użyciu profesjonalnego sprzętu przystosowanego do usuwania nawet największych zanieczyszczeń w najbardziej niedostępnych miejscach. W przypadku mniej skomplikowanych prac przeprowadzamy mycie tradycyjne, natomiast czyszczenie większych powierzchni na większych wysokościach realizujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu i najnowocześniejszych metod.

Nasi specjaliści usuwają wszystkie zabrudzenia nie rysując przy tym okien i nie zakłócając pracy w biurach i innych pomieszczeniach oszklonych. Każdą ofertę dotyczącą mycia okien w biurach, galeriach, sklepach, blokach mieszkalnych itp, dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby mycie okien i szklanych powierzchni było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości na zewnątrz, jak również wewnątrz budynków.