Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Mycie okien i elewacji szklanych Sosnowiec / Śląsk

Mycie okien i elewacji szklanych Sosnowiec / Śląsk

Oferujemy również mycie okien i elewacji szklanych. Podejmujemy się zadań standardowych, ale mogą też zlecić nam Państwo działania wymagające specjalistycznego sprzętu i przeszkolenia. Warto bowiem podkreślić, że nasi specjaliści zajmują się także fachowym czyszczeniem szklanych elewacji o znaczącej wysokości i rozmiarach. W oparciu o doskonale opanowane techniki alpinistyczne, myjemy więc ściany wysokościowców oraz innych budowli o znaczącej kubaturze. Dysponujemy nie tylko konkretnymi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale też wysokiej klasy sprzętem, który znacząco ułatwia naszą pracę, a przede wszystkim – pozwala zachować maksimum bezpieczeństwa, co w pracy na wysokości jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy także mycie witryn sklepowych, okien i przeszkleń w centrach handlowych. To szczególnie ważne, ponieważ wysoki poziom czystości jest jednocześnie wyraźnym sygnałem wysłanym w kierunku klientów, a błyszczące szyby witryn to doskonała wizytówka i skuteczna zachęta do skorzystania z usług konkretnego punktu.

Warto wspomnieć, że myjemy także okna w Państwa domach. To usługa, która z jednej strony pomoże Wam zyskać więcej czasu, który można przecież owocnie spędzić, z drugiej natomiast nieoceniona pomoc dla ludzi starszych i ograniczonych ruchowo. Jeśli więc poszukują Państwo fachowców, którzy podejmą się mycia okien i elewacji, pozostajemy do Waszej dyspozycji.