Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Sprzątanie obiektów handlowych Sosnowiec / Śląsk

Sprzątanie obiektów handlowych Sosnowiec / Śląsk

Nasza firma realizuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie obiektów handlowych na terenie miasta Sosnowiec, jak również w jego okolicach. Posiadamy zespół profesjonalnych i doświadczonych pracowników, jak również najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do kompleksowego czyszczenia galerii handlowych, supermarketów, hipermarketów, pasaży handlowych, centr handlowych, marketów, dyskontów, sklepów i innych obiektów handlowych

Firma Raftak zapewnia Państwu bogaty wybór usług sprzątania na terenie miasta Sosnowiec, jak również innych pobliskich miejscowości na Śląsku. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni profesjonalny, doświadczony i liczny zespół lokalnych specjalistów zajmujących się sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Dbamy o czyszczenie wszystkich powierzchni przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa. Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych oferujemy w formie jednorazowej i regularnie – tygodniowo, co dwa tygodnie, miesięcznie, lub w innym przedziale czasowym – w zależności od potrzeb Klientów.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz pełne zadowolenie Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ustalając harmonogram działań, niezbędny sprzęt oraz kompletujemy zespół lokalnych i wysoce wykwalifikowanych pracowników – wszystko dla jak najlepszego zoptymalizowania czasu i dla Państwa komfortu.

 

Możliwość indywidualnego ustalenia terminu usługi

Pełna kompleksowość:
Sprzątamy wszystkie obiekty handlowe od A do Z

 

Kompleksowo sprzątamy następujące obiekty handlowe:

  • Sklepy
  • Supermarkety
  • Hipermarkety
  • Galerie handlowe
  • Pasaże handlowe
  • Centra handlowe
  • Markety
  • Dyskonty
  • I inne obiekty handlowe

 

Nasz zespół nie ogranicza się jednak do czyszczenia wyżej wymienionych obiektów – zajmujemy się również kompleksowym i sprawnym odśnieżaniem dachów, obsługą imprez plenetowych oraz profesjonalnym czyszczeniem okien – bez ingerencji w prywatność mieszkańców.

Każdą ofertę dotyczącą sprzątania marketów, sklepów, galerii, pasaży i innych obiektów handlowych dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Przed rozpoczęciem prac kontaktujemy się z Państwem określając zakres prac, jak również uzgadniamy budżet i termin wymagany do zrealizowania projektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy aby nasze sprzątanie obiektów handlowych było przeprowadzone profesjonalnie oraz przez wykwalifikowanych lokalnych specjalistów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem przystosowanym do utrzymania czystości w każdym pomieszczeniu.