Skorzystaj z naszych usług

Godziny pracy: PN-SO (8:00 - 18:00)

Blog

Jak uporządkować ogród po zimie? 11 maja

Jak uporządkować ogród po zimie?

Ogród wymaga pracy i pielęgnacji przez cały rok. Zwykle najwięcej czynności jest do wykonania wiosną oraz latem.  Roboty trochę wyhamowują jesienią, by zaraz niemal po początku roku zacząć nabierać rozpędu. Jakie roboty należy przeprowadzić po zimie?

Czytaj więcej
Kto odpowiada za utrzymanie czystości na osiedlach mieszkaniowych? 4 sty

Kto odpowiada za utrzymanie czystości na osiedlach mieszkaniowych?

Jednym z czynników wpływających na komfort mieszkańców osiedli jest czystość. Schludna klatka schodowa, posprzątana winda czy estetyka terenów, które przylegają do budynków mieszkalnych, sprawiają, że do mieszkania wraca się przyjemnie, a do tego osiedle wywiera pozytywne wrażenie na gościach. Jednak aby tak było, niezbędne jest regularne sprzątanie. Kto odpowiada za utrzymanie czystości na osiedlach mieszkaniowych?

Czytaj więcej
Jak dobrze zabezpieczyć mienie na czas przeprowadzki? 20 lip

Jak dobrze zabezpieczyć mienie na czas przeprowadzki?

Przeprowadzka bywa stresującym wydarzeniem, które wymaga odpowiednich przygotowań. Osobom, które się pakują często towarzyszy obawa, czy rzeczy nie ulegną zniszczeniu podczas transportu. Dlatego należy je odpowiednio zabezpieczyć, a usługę transportu najlepiej zlecić firmie, która się w tym specjalizuje. Jak dobrze zabezpieczyć mienie, aby było bezpieczne w czasie przeprowadzki?

Czytaj więcej